Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /usr/home/makyox/domains/kombinatory.com/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 203 O nas - Fundacja Edukacyjna Kombinatory

Fundacja Edukacyjna Kombinatory

„Fundacja Edukacyjna Kombinatory” została założona w roku 2012. Jest owocem współpracy Centrum nauczania języka angielskiego metodą Helen Doron, które istnieje od ponad 10 lat z edukatorami prowadzącymi warsztaty dla dzieci „Kombinatory”. Fundacja działa z myślą o dzieciach w każdym wieku – od najwcześniejszych lat życia do nastolatków. W naszej ofercie znajdują się przeróżne warsztaty, spotkania Legomaniaków, zajęcia weekendowe, warsztaty naukowe oraz edukacyjno-przyrodnicze wycieczki. W roku 2011 po raz pierwszy zorganizowaliśmy nietypowe półkolonie, które połączyły eksperymentowanie z językiem angielskim. Od tej pory dzieci mogą beztrosko spędzać czas na półkoloniach tematycznych na feriach i wakacjach. Każdy turnus kończy się Nocą Szalonych Naukowców. Do oferty dołączyły kombinatorowe urodziny oraz cykl zajęć ze sportów ekstremalnych. Każdy miesiąc obfituje w zajęcia dodatkowe, na które może przyjść każdy. Poza dziećmi zachęcamy też rodziców do wzięcia udziału w zajęciach im dedykowanych.

Zapraszamy! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z działalnością fundacji, rodzajem prowadzonych zajęć i z tym, jak tłumaczymy dzieciom świat!

Nasza misja

placeholder
Promowanie działań edukacyjnych dla dzieci i młodzieży w zakresie nauk ścisłych.
placeholder
Kształtowanie postaw pro-edukacyjnych i prospołecznych w oparciu o aktywne postawy badawcze.
placeholder
Prowadzenie alternatywnych form edukacji-wspieranie nowatorskich metod.
placeholder
Tworzenie środowiska przyjaznego do aktywnej edukacji oraz umacnianie
postaw odpowiedzialnych za środowisko naturalne.
500
zadowolonych studentów
928
meals per year
46
morning sessions
65
full daycare
54
full daycare

Meet our Staff

All staff have access to professional opportunities that include international placement, training and professional development programmes.

placeholder
Toddler Lead Teacher
placeholder
Preschool Lead Teacher
placeholder
Kindergarten Lead Teacher
placeholder
Pre-K Lead Teacher

Certifications