Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /usr/home/makyox/domains/kombinatory.com/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 203 Najczęściej zadawane pytania - Fundacja Edukacyjna Kombinatory

Zajęcia kombinatorów

1. Czym są Kombinatory?
Kombinatory to połączenie zabawy z nauką. Zajęcia dostosowane są do wieku dzieci, tak, aby zrozumiały one zjawiska otaczającego nas świata. Idea pochodzi z coraz bardziej popularnych w Europie Uniwersytetów Dziecięcych, jednak w odróżnieniu od nich kładziemy większy nacisk na warsztaty i samodzielne działania, niż na wykłady.

2. Ile osób będzie na zajęciach?

Grupy na zajęciach nie będą liczniejsze niż 8 osób.

3. Czy rodzice też mogą uczestniczyć w zajęciach?

Nie, rodzice zostawiają dzieci same.


4. Kto może być studentem Kombinatorów?

Każde dziecko w wieku 5-12 lat, którego rodzic wypełni formularz zgłoszeniowy oraz wybierze odpowiednią grupę wiekową. Wystarczy ciekawość świata i chęć do zgłębiania wiedzy przez zabawę!

5. Ile wynosi opłata za zajęcia?

Opłata jest zależna od czasu trwania zajęć oraz wieku dziecka i wybranej grupy. O szczegóły prosimy dopytać sekretariat: 607 313 266. Pierwsze zajęcia awsze traktujemy jak zajęcia pokazowe i są one bezpłatne i niezobowiązujące.