Półkolonie dla dzieci

Koszt półkolonii to 440 złotych za jeden pełny tydzień pobytu. Drugi turnus tego samego uczestnika to koszt 399 złotych.

Cena PROMOCYJNA – 399 złotych – obowiązuje wszystkich, którzy  są studentami kursów Helen Doron lub uczęszczają na zajęcia Kombinatorów. W przypadku rezygnacji z turnusu ZADATEK nie podlega zwrotowi ze względu na poniesione przez Organizatora koszty (wpłaty zaliczek, ubezpieczenie). Uprzejmie prosimy nie potrącać sobie proporcjonalnych części całej opłaty z powodu nieobecności dziecka. O obniżeniu kosztów decyduje Organizator. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie.

W przypadku rodzeństwa cena dla każdego z dzieci to 399 złotych (opłata za dwie osoby uczestniczące – 798 złotych).

Noc Szalonych Naukowców nie podlega żadnym dodatkowym opłatom, udział w niej jest dobrowolny, ale o nocowaniu dziecka w naszej siedzibie decydują rodzice w porozumieniu z wychowawcą półkolonijnym dziecka.

 

PŁATNOŚCI

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku. Można to zrobić osobiście w biurze fundacji lub przelać zadatek na konto bankowe Fundacji Edukacyjnej Kombinatory: 78 1940 1076 3111 0743 0005 0000 (tytuł przelewu: Imię i nazwisko dziecka oraz termin/terminy wybranych półkolonii). Prosimy uiścić zadatek w ciągu 3 dni roboczych od dokonania rezerwacji. Pozostałą część kwoty prosimy opłacić najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem turnusu. W przypadku zapisania późniejszego niż 7 dni przed rozpoczęciem turnusu, prosimy o jednorazowe uiszczenie całej opłaty i przesłanie dowodu wpłaty na adres mailowy: [email protected].

Po zaksięgowaniu zadatku przesyłamy Państwu na adres mailowy kartę półkolonijną oraz regulamin.