Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /usr/home/makyox/domains/kombinatory.com/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 203 Konferencja w Centrum Nauki Kopernik - Fundacja Edukacyjna Kombinatory
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/makyox/domains/kombinatory.com/public_html/wp-content/themes/smarty/parts/kindergarten/page-title.php on line 47

Konferencja w Centrum Nauki Kopernik

W dniach 24-25.08.2023 w Centrum Nauki Kopernik odbyła się konferencja dla nauczycieli oraz edukatorów.Tegoroczna tematyka dotyczyła ocieplenia klimatu i edukacji klimatycznej.

My także uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu pod wiele mówiącym tytułem :’Edukcja klimatyczna -co robimy nie tak?’Przysłuchiwaliśmy się jakie nowe pomysły mogą wspomóc naszą wiedze i metody uwrażliwiania w kwestii zmian w naszym klimacie. Ważne były dla nas wszystkie pomysły jak wprowadzić proste działania, które będą  wspomagać zachowania chroniące przyrodę na co dzień.

Otrzymaliśmy także porządną dawkę wiedzy jak w tej chwili wygląda stan klimatu-raport2022 „Ziemianie atakują”. Zapraszamy do zapoznania się z tym raportem oraz filmem Ewy Ewart 'Do ostatniej kropli’. W tym roku szkolnym zaproponujemy szereg działań popularyzujących działania na rzecz klimatu.